KOA Speer WK73S2HTTE1R5J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.5ohm, 1.225V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ1R5U
Res Thick Film 2512 1.5 Ohm 5% 1W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
CRCW Series 2512 1 W 1.5 Ohm ±5 % ±200 ppm/K Thick Film Chip Resistor
PanasonicERJ-12ZYJ1R5U
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 5% 3/4W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity / AMP2-1622820-0
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 1.5ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-071R5L
Res Thick Film 2512 1.5 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
RES 1.5 OHM 5% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 5% 1W 1.5R