KOA Speer WK73S2H2TTE2R00F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 2ohm, 2V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.10%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
44,132
Authorized Distributors
4
Resistance
2 Ω
2 Ω
Case/Package
1020
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res, 2R, 1%, 2W, 1020 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2H2TTE2R00F
RES 2 OHM 1% 2W 2010
2¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1020,2550 2.5mm*5mm*600¦Ìm
RES, 2R, 1%, 2W, 1020;
WIDE ELECT 1020 2R 1% 2W