KOA Speer WK73S2BTTD2R4J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2.4ohm, 1.3416V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 2.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 2.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
RES 2.4 OHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 2.4R