Vishay RCL06122R20JNEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 2.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RES, THICK FILM, 2R2, 1%, 0.5W, 0612
描述
Wide 1206 (3216Metric) 0612 0612 RCL 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 2.2Ohms ±200ppm/C
RES SMD 2.2 OHM 3/4W 1206 WIDE
2.2¦¸ ¡À5% 750mW ¡À200ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*650¦Ìm