KOA Speer WK73S2BTTD2R00F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2ohm, 1.2247V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.43%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJB2BF2R2V
Res Thick Film 1206 2.2 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 2.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RCL 0612 Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.8Ohms 0.75W 3/4W
RES, THICK FILM, 2R2, 1%, 0.5W, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 2.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR WK73S 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 2Ohm ±100ppm/C
RES 2 OHM 1% 3/4W 1206
2¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELEC 0612 1% 2R
2 OHM 1.5W 1%