KOA Speer WK73R3ATTE910J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 91ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
2W Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 100Ω 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 82ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RES SMD 90.9 OHM 2W 2512 WIDE
RES SMD 95.3 OHM 2W 2512 WIDE
Res Thick Film 1225 100 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
RES 91 OHM 5% 2W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 91R