Vishay RCL122590R9FKEG
Res SMD 90.9 Ohm 2W 2512 Wide
Production
数据表和文档
相关零件
RES SMD 95.3 OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 82ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
描述
RES SMD 90.9 OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 90.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RCL1225 100 90R9 1% E67