KOA Speer WK73R3ATTE271J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 270ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
相关零件
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR RCL 0.126Lx0.248W 3.20mmx6.30mm 2W 270Ohm ±100ppm/C
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 294ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 255ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
描述
RES 270 OHM 5% 2W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 270R