Vishay RCL1225270RFKEG
Wide 2512 (6432METRIC) 1225 Fixed Resistor Rcl 0.126LX0.248W 3.20MMX6.30MM 2W 270 Ohm ±100PPM/C
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 294ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 255ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 270ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RES SMD 270 OHM 2W 2512 WIDE
270¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm
RCL1225 100 270R 1% E67 E3