KOA Speer WK73R3ATTE181J
1.5W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 180Ω 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 187ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 169ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
描述
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR WK73R 0.122Lx0.252W 3.10mmx6.40mm 2W 180Ohm ±100ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 1.5W, 180ohm, 5%