Vishay RCL1225187RFKEG
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 187ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
相关零件
Res Thick Film 1225 200 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 169ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
描述
RES SMD 187 OHM 2W 2512 WIDE
RCL1225 100 187R 1% E67 E3