KOA Speer WK73R3ATTE124J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 120000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
相关零件
RES SMD 113K OHM 2W 2512 WIDE
描述
RES 120K OHM 5% 2W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 120K