Vishay RCL1225113KFKEG
Res SMD 113K Ohm 2W 2512 Wide
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES SMD 113K OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 113000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RCL1225 100 113K 1% E67 E3