KOA Speer WK73R3ATTE1000F
WK73R FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 100Ohm 2W
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.70%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1225 100 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1225 107 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
RES SMD 90.9 OHM 2W 2512 WIDE
RES SMD 95.3 OHM 2W 2512 WIDE
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 110Ohms 2W
2W Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 100Ω 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Res, 100R, 1%, 2W, 1225 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73R3ATTE1000F
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
100¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.1mm*6.4mm*700¦Ìm