KOA Speer WK73R2JTTE100J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 10ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 10ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 9.1ohm, 2.6125V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
PanasonicERJ-1TYJ100U
Res Thick Film 2512 10 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12ZYJ100U
Res Thick Film 2010 10 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity1622820-4
3520 Series 6432 10 Ohm 1 W ±5 % Surface Mount Thick Film Chip Resistor
PanasonicERJ-12YJ100U
Res Thick Film 1812 10 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
RES 10 OHM 5% 1W 1812
WIDE ELECTRODE FC 1218 5% 1W