KOA Speer WK73R2HTTE244J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 240000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP3-1879500-1
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 240000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2512JK-07220KL
Res Thick Film 2512 220K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010JK-07220KL
Res Thick Film 2010 220K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
WK73R FIXED RESISTOR Wide 1812 (4532Metric) 1218 Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 220kOhm 1W
TE Connectivity / AMP6-2176251-5
Res Thick Film 2512 240K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
RES 240K OHM 5% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 5% 1W 240K