KOA Speer WK73R2BTTD680J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 68ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 68ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Yageo GroupYC158TJR-0762RL
Network Chip Resistor Thick Film 62Ohm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 61.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES, 68R, 1%, 0.5W, 0612, THICK FILM
描述
RES 68 OHM 5% 1W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 68R