KOA Speer WK73R2BTTD6803F
Res Thick Film 0612 680K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.67%
备用零件
Price @ 1000
Stock
5,000
Authorized Distributors
2
Resistance
680 kΩ
680 kΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
750 mW
750 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 680000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
680K¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm