KOA Speer WK73R2BTTD3302F
Res Thick Film 0612 33K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
数据表和文档
KOA Speer SCT
备用零件
Price @ 1000
Stock
5,000
Authorized Distributors
2
Resistance
33 kΩ
33 kΩ
Case/Package
0612
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
750 mW
750 mW
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 33000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
WIDE TERMINAL TYPE FLAT CHIP RESISTOR Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 33000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612