KOA Speer WK73R2BTTD223J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 22000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 22000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res Thick Film 0612 20K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
RES 22K OHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 22K