Vishay RCL061222K0JNEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 22000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-53.11%
相关零件
Res Thick Film 0612 20K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR RCL 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 22kOhm ±200ppm/C
Thick Film Resistors 1/2watt 22Kohms 5% 0612 200ppm
22K¦¸ ¡À5% 750mW ¡À200ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*650¦Ìm