KOA Speer WK73R2BTTD1302F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 13000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
KOA Speer SCT
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
13 kΩ
13 kΩ
Case/Package
0612
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
750 mW
750 mW
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 13K OHM 1% 3/4W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 1% 13K
13K OHM 1.5W 1%