KOA Speer WK73R2BTTD1003F
Res Thick Film 0612 100K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
33,747
Authorized Distributors
5
Resistance
100 kΩ
100 kΩ
100 kΩ
Case/Package
0612
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
750 mW
750 mW
750 mW
Composition
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 100K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 100000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR WK73R 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 100kOhm ±100ppm/C
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
100K¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm