KOA Speer UR73D1ETTP50L0F
Res Thick Film 0402 0.05 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Newark
Farnell
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.12%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupPE0402FRF070R05L
Res Metal Film 0402 0.05 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-2BWFR050X
Res Current Sense Thick Film 0402 0.05 Ohm 1% 1/4W 0ppm/°C to 300ppm/°C Molded T/R
Yageo GroupRL0402FR-070R05L
Res, 0R05, 1%, 0.0625W, Thick Film, 0402 Rohs Compliant: Yes |Yageo RL0402FR-070R05L
PanasonicERJ-2BWFR051X
Res Thick Film 0402 0.051 Ohm 1% 0.25W(1/4W) 0ppm/C to 300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2BWFR047X
Res Thick Film 0402 0.047 Ohm 1% 0.25W ±300ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
TE Connectivity / AMP2176049-1
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.051ohm, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
125mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 50mΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res, 0R05, 0.125W, Thick Film, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa UR73D1ETTP50L0F
UR73 0402 (1005Metric) Chip Resistor 卤1% 卤100ppm/C 50mOhm 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.05ohm, 0.0791V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Current Sense Resistors - SMD 0.125W 50L00 Ohm +1% +100ppm