KOA Speer UR73D1ETTP47L0F
Res Thick Film 0402 0.047 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
KOA Speer SCT
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Yageo GroupPE0402FRF070R05L
Res Metal Film 0402 0.05 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-2BWFR047X
Res Thick Film 0402 0.047 Ohm 1% 0.25W ±300ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
TE Connectivity / AMP2176049-1
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.051ohm, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-2BWFR051X
Res Thick Film 0402 0.051 Ohm 1% 0.25W(1/4W) 0ppm/C to 300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2BWFR050X
Res Current Sense Thick Film 0402 0.05 Ohm 1% 1/4W 0ppm/°C to 300ppm/°C Molded T/R
TE Connectivity / AMP2176049-1
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.047ohm, 0.077V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Current Sensing Chip Resistor, 0402, RoHS
KOA Speer SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 47mOhm 125mW