KOA Speer SR732ETTER634F
1210 1/2WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 0.634ohms 1% 100PPM
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Mouser660-SR732ETTER634F3,7281Tape & Reel
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Res Thick Film 1210 0.68 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 0.62 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ14BQFR68U
Res Thick Film 1210 0.68 Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14BQFR62U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor 1210 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BQFR62U
Yageo GroupRL1210FR-070R68L
Res Thick Film 1210 0.68 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R62L
Low Ohmic Chip Resistor Thick Film 1210 620mOhm 1% Paper T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.634ohm, 0.6469V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Thick Film Current Sense Resistor, 1210, RoHS
KOA Speer SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 634mOhm 500mW