KOA Speer SR732ETTER576F
1210 1/2WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 0.576ohms 1% 100PPM
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.56ohm, 0.7483V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Res Thick Film 1210 0.62 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ14BQFR56U
Res Thick Film 1210 0.56 Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14BQFR62U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor 1210 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BQFR62U
Yageo GroupRL1210FR-070R56L
500mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 560mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRL1210FR-070R62L
Low Ohmic Chip Resistor Thick Film 1210 620mOhm 1% Paper T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.576ohm, 0.6166V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Thick Film Current Sense Resistor, 1210, RoHS
KOA Speer SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 576mOhm 500mW