KOA Speer SR732ETTER165F
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.165ohm, 0.33V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.15ohm, 0.3873V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
PanasonicERJ14BSFR16U
Res Thick Film 1210 160m Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ14BSFR15U
Res Thick Film 1210 0.15 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±250ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14BSFR18U
Res Thick Film 1210 0.18 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R15L
500mW Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 150mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRL1210FR-070R18L
500mW Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 180mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
1210 1/2WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 0.165ohms 1% 100PPM
Thick Film Current Sense Resistor, 1210, RoHS
KOA Speer SCT
165m¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1210 3.2mm*2.6mm*600¦Ìm