KOA Speer SR732BTTER215F
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 0.215ohm, 0.3279V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Mouser660-SR732BTTER215F5961Tape & Reel
数据表和文档
KOA Speer SCT
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Thick Film 1206 0.2 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPT1206FR-070R2L
Res Thick Film 1206 0.2 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±75ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 0.22 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 1206 0.2 Ohm 1% 1/4W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.25W, 0.2ohm, 0.2236V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Metal Strp 1206 200M Ohm 1% 1/4W 75Ppm/ C Smd Rohs Compliant: Yes
描述
1206 1/4WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 0.215ohms 1% 100PPM
Thick Film Current Sense Resistor, 1206, RoHS
KOA Speer SCT
215m¦¸ ¡À1% 330mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*600¦Ìm