KOA Speer SR732BTTDR220F
Res Thick Film 1206 0.22 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
Future Electronics
Farnell
KOA Speer SCT
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.22%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Yageo GroupPT1206FR-070R2L
Res Thick Film 1206 0.2 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±75ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-8RQFR22V
ERJ Series 1206 0.22 Ohm 0.25 W ±1 % ±250 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRL1206FR-070R22L
250mW Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 220mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRL1206FR-7W0R22L
500mW Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 220mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Metal Strp 1206 200M Ohm 1% 1/4W 75Ppm/ C Smd Rohs Compliant: Yes
PanasonicERJ-8BQFR24V
Res Thick Film 1206 0.24 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 250ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 0.22ohm, 0.3317V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
1206 1/4WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors .22 OHM 1%
SR73 Series 220 mOhms 1206 0.333W ±1% Thick Film Current Sense Resistor
Res, 0R22, 0.33W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa SR732BTTDR220F
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR SR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.333W 1/3W 220mOhm ±100ppm/C
SMD Resistor 1206 220mΩ ±1% 330W ±100ppm/℃