KOA Speer SR732BTTDR330F
Res Thick Film 1206 0.33 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-7.58%
SnapEDA
封装
相关零件
Yageo GroupPT1206FR-7W0R33L
500mW Thick Film Resistors ±75ppm/℃ ±1% 330mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 0.33 Ohm 1% 1/5W ¡À100ppm/¡ãC Molded SMD SMD Punched Paper T/R
PanasonicERJ-8RQFR33V
Res Thick Film 1206 0.33 Ohm 1% 1/4W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8BQFR33V
Res Thick Film 1206 0.33 Ohm 1% 0.5W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRL1206FR-7W0R33L
Res Thick Film 1206 0.33 Ohm 1% 1/2W ±300ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRL1206FR-070R33L
Res Thick Film 1206 0.33 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.33ohm, 0.4062V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 0R33, 0.33W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa SR732BTTDR330F
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR SR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.333W 1/3W 330mOhm ±100ppm/C
Thick Film Current Sense Resistor, 1206, RoHS
KOA Speer SCT
RES 330M OHM 1% 1/3W 1206 / 330 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
SMD Resistor 1206 330mΩ ±1% 330W ±100ppm/℃