KOA Speer SR732BTTD1R50F
Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
Farnell
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Conformal Coated Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 1.4 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 1.43ohm, 0.8456V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 1.4ohm, 0.8367V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8BQF1R5V
Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 1.5ohm, 0.8661V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR SR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.333W 1/3W 1.5Ohm ±100ppm/C
Thick Film Current Sense Resistor, 1206, RoHS
KOA Speer SCT
Res, 1R5, 1%, 0.33W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa SR732BTTD1R50F