KOA Speer RN73R2BTTD1004B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 1000000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Upverter
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-29.32%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
备用零件
Price @ 1000
Stock
25,026
Authorized Distributors
6
Resistance
1 MΩ
1 MΩ
1 MΩ
Case/Package
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
描述
Res, 1M, 0.25W, Metal Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RN73R2BTTD1004B25
RES 1M OHM 0.1% 1/4W 1206
1M¦¸ ¡À0.1% 250mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm
1M OHM .25W .1% 25PPM
1206 0.125W 1M 0.1% PPM25