KOA Speer RN73R2ATTD6810A25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 681ohm, 150V, 0.05% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
681 Ω
681 Ω
681 Ω
Case/Package
0805
Tolerance
0.05 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
描述
RES 681 OHM 0.05% 1/8W 0805
MFC 0805 0.05% PPM25 681R