KOA Speer RN73H2ATTD5761B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 5760ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERA6AEB5761V
Res Thin Film 0805 5.76K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP7-1614892-6
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 5760ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 5760ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 5760ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD075K76L
Res Thin Film 0805 5.76K Ohm 0.1% 1/5W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
描述
RN73H FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 5.76kOhm 0.125W 1/8W
RES 5.76K OHM 0.1% 1/8W 0805
5.76K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*600¦Ìm
5.76K OHM.125W .1% 25PPM
MFC 0805 0.1% PPM25 5.76K