KOA Speer RN73H2ATTD4991A25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 4990ohm, 150V, 0.05% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
4.99 kΩ
4.99 kΩ
4.99 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
0.05 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES 4.99K OHM 0.05% 1/8W 0805
MFC 0805 0.05% PPM25 4.99K