KOA Speer RN73H1JTTD3011B10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3010ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-37.41%
备用零件
Price @ 1000
Stock
15,221
Authorized Distributors
2
Resistance
3.01 kΩ
3.01 kΩ
Case/Package
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
10 ppm/°C
10 ppm/°C
描述
RN73H FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±10ppm/C 3.01kOhm 0.1W 1/10W
RES 3.01K OHM 0.1% 1/10W 0603
3.01K¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À10ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm
MFC 0603 0.1% PPM10 3.01K
3.01K OHM .1% 10PPM