KOA Speer RN73H1ETTP3901F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 3900ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRT0402FRE073K9L
Res Thin Film 0402 3.9K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Res Thin Film 0402 3.9K Ohm 1% 1/16W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0402FRE073K65L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 3650ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402FRE074K22L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 4220ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 3.9kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F3K9
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 3900ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
RN73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±50ppm/C 3.9kOhm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 3.9kOhm,0402,1%,50pp m,63mW,50V
3.9K¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À50ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm