KOA Speer RN73H1ETTP3832B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 38300ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
10,000
Authorized Distributors
2
Resistance
38.3 kΩ
38.3 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERA-2AEB3832X
Res Thin Film 0402 38.3K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0402B38K3E1
Res Thin Film 0402 38.3K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0402BRD0738K3L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 38.3kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 38300ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCPF0402B38K3E1
PanasonicERA-2AEB4022X
Res Thin Film 0402 40.2K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Thin Film Resistors - SMD 38.3kOhm,0402,0.1%,2 5ppm,63mW,50V
RES 38.3K OHM 0.1% 1/16W 0402
MFC 0402 0.1% PPM25 38.3K