KOA Speer RN73H1ETTP3302B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 33000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-41.35%
备用零件
Price @ 1000
Stock
38,930
Authorized Distributors
6
Resistance
33 kΩ
33 kΩ
Case/Package
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERA2AEB333X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 33kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0402B33KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 33000ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402BRD0733KL
Res Thin Film 0402 33K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity / AMP3-2176215-5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 33000ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 33000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
RN73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 33kOhm 0.063W 1/16W
Res, 33K, 0.1W, 50V, Metal Film, 0402 Rohs Compliant: No |Koa RN73H1ETTP3302B25
Thin Film Resistors - SMD 33kOhm,0402,0.1%,25p pm,63mW,50V
Resistor Thin Film 0402 Precision 0.1% 3