KOA Speer RN73H1ETTP2210F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 221ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 221Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07221RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 221Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 221ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res General Purpose Thick Film 0402 221 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Res Thick Film 0402 221 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 221ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
描述
62.5mW Metal Film Resistors ±25ppm/℃ ±1% 221Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 221 OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM25 221R