KOA Speer RN73H1ETTP2200B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 220ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.26%
备用零件
Price @ 1000
Stock
77,478
Authorized Distributors
4
Resistance
220 Ω
220 Ω
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RN73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 220Ohm ±25ppm/C
Thin Film Resistors - SMD 220Ohm,0402,0.1%,25p pm,63mW,50V
SMD Resistor 0402 220Ω ±0.1% 1/16W ±25ppm/℃