KOA Speer RN73H1ETTP1741F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1740ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRT0402FRE071K74L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 1740ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402FRE071K8L
62.5mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 1.8kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 1.74K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 1.74K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-071K74L
Res Thick Film 0402 1.74K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 1.74K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
RES 1.74K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM50 1.74K