KOA Speer RN73H1ETTP1201F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1200ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRT0402FRE071K2L
63mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 1.2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402FRE071K15L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 1150ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402FRE071K18L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 1180ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 1.2K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRG0402F1K2
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 1200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 1.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
RES 1.2K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM50 1.2K