KOA Speer RN73H1ETTP1102B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 11000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+813%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Resistance
11 kΩ
11 kΩ
11 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
63 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERA-2AEB113X
Res Thin Film 0402 11K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0402B11KE1
Res Thin Film 0402 11K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT0402BRD0711KL
62.5mW Thin Film Resistor 50V ±25ppm/℃ ±0.1% 11kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0402B11KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 11000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
Thin Film Resistors - SMD 11kOhm,0402,0.1%,25p pm,63mW,50V
RES 11K OHM 0.1% 1/16W 0402
11K OHM .063W.1% 25PPM
MFC 0402 0.1% PPM25 11K