KOA Speer RN732BTTD1002D10
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Datasheet2 页0 年前
IHS
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.27W, 10000ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206DRE0710KL
250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 10kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-8AED103V
1206 THIN FILM CHIP RESISTOR / 1206 SMD RESISTOR 0.5% 25PPM 10000 OHM
Yageo GroupRT1206DRD0710KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 10000ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 10K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206DR-0710KL
Res Thick Film 1206 10K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 10000ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES 10K OHM 0.5% 1/8W 1206