KOA Speer RN732ATTD6812B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 68100ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Obsolete
数据表和文档
Datasheet2 页0 年前
IHS
备用零件
Price @ 1000
Stock
28,219
Authorized Distributors
0
Resistance
68.1 kΩ
68.1 kΩ
68.1 kΩ
Case/Package
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
125 mW
125 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
PanasonicERA-6AEB6812V
Res Thin Film 0805 68.1K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT0805BRD0768K1L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 68.1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0805 68.1K Ohm 0.1% 1/5W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP6-1614893-8
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 68100ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB683V
Res Thin Film 0805 68K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB6652V
Res Thin Film 0805 66.5K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
RN73 FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 68.1kOhm 0.1W 1/10W
RES 68.1K OHM 0.1% 1/10W 0805
68.1K OHM .1% 25PPM 1/8W