KOA Speer RN732ATTD5112B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 51100ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
PanasonicERA6AEB5112V
Res Thin Film 0805 51.1K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 51100ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD0751K1L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 51.1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA6AEB4992V
125mW Thin Film Resistor 100V ±0.1% ±25ppm/℃ 49.9kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA6AEB473V
Res Thin Film 0805 47K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Res Thin Film 0805 51.1K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Thin Film Resistors - SMD 51.1kOhm,0805,0.1%,2 5ppm,100mW,100V
RES 51.1K OHM 0.1% 1/10W 0805