KOA Speer RN732ATTD4991D10
Res Thin Film 0805 4.99K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
相关零件
200mW Thin Film Resistor 150V ±0.5% ±25ppm/℃ 4.99kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-6AED472V
Res Thin Film 0805 4.7K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thin Film 0805 4.75K Ohm 0.5% 1/8W 25ppm/C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA-6AED512V
125mW Thin Film Resistor 100V ±0.5% ±25ppm/℃ 5.1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRE074K99L
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.5% ±50ppm/℃ 4.99kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRE0805DR-074K7L
RESISTOR, 0805, 4K7, 0,5%
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4990ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RN73 FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±10ppm/C 4.99kOhm 0.1W 1/10W
4.99K OHM .5% 10PPM 1/8W