KOA Speer RN732ATTD3831B25
Res Thin Film 0805 3.83K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
3.83 kΩ
3.83 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
125 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
PanasonicERA-6AEB3831V
Res Thin Film 0805 3.83K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3830ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD073K83L
PanasonicERA-6AEB362V
Res Thin Film 0805 3.6K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB3741V
Res Thin Film 0805 3.74K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 4020ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3830ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
3.83K OHM .1% 25PPM 1/8W